Bacula-Web - en to be translation catalogue (131 entries)

en: ASC
be: Па ўзрастанні

en: Apply
be: Прымяніць

en: Apply filter and options
be: Ужывайце фільтры і налады

en: Back
be: Назад

en: Back to Dashboard
be: Вярнуцца на інфармацыйную панэль

en: Back to the dashboard
be: Назад да інфармацыйнай панэлі

en: Backup Job Report
be: Даклад па задачы рэзервовага капіявання

en: Backup Job name 7.1.0
be: Назва задачы рэзервовага капіявання

en: Backup Job report
be: Даклад па задачы рэзервовага капіявання

en: Backup job informations
be: Звесткі аб задачы рэзервовага капіявання

en: Backup job name
be: Назва задачы рэзервовага капіявання

en: Bug tracker
be: Баг трэкер

en: Bytes
be: Байт

en: Canceled job(s)
be: Адмененая задача(ы)

en: Catalog
be: Каталог

en: Catalog statistics
be: Статыстыка каталога

en: Click here to see the report
be: Націсні тут, каб паглядзець даклад

en: Client
be: Кліент

en: Client Report
be: Даклад кліента

en: Client arch
be: Архітэктура кліента

en: Client informations
be: Звесткі пра кліента

en: Client name
be: Назва кліента

en: Client os
be: АС кліента

en: Client report
be: Даклад кліента

en: Client version
be: Версія кліента

en: Clients
be: Кліенты

en: Completed job(s)
be: Завершанае заданне(і)

en: Completed jobs
be: Завершаныя заданні

en: Compression
be: Кампрэсія

en: Dashboard
be: Інфармацыйная панэль

en: Database size
be: Памер базы дадзеных

en: Defined Filesets
be: Задаваемыя наборы файлаў

en: Defined Jobs
be: Задаваемыя задання

en: Elapsed time
be: Часу затрачана

en: End Time
be: Час заканчэння

en: End time
be: Час заканчэння

en: Estimated expiration date
be: Меркаваная дата заканчэння тэрміну дзеяння

en: Event
be: Здарэнне

en: Expire
be: Заканчваецца

en: Failed job(s)
be: Няўдалае заданне(і)

en: Failed jobs
be: Няўдалыя заданні

en: Files
be: Файлаў

en: Filesets
be: Наборы файлаў

en: Filter
be: Фільтр

en: Graph system capabilities (Bacula-web only use PNG image format)
be: Магчымасці графічнай сістэмы (Bacula-web выкарыстоўвае толькі фармат малюнка PNG)

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Job ID
be: ID задання

en: Job Id
be: Id задання

en: Job Level (Incr / Diff / Full)
be: Узровень задання (Інкрыментны / Дыферэнцыяльны / Поўны)

en: Job details
be: Дэталі задання

en: Job id
be: Id задання

en: Job status
be: Статус задання

en: Jobs
be: Заданні

en: Jobs / Page
be: Заданні / Старонка

en: Jobs per Page
be: Заданняў на старонку

en: Jobs report
be: Даклад па заданню

en: Jod Id
be: Id задання

en: Last 2 week
be: Апошнія 2 тыдні

en: Last 24 hours jobs status
be: Статус заданняў за апошнія 24 гадзіны

en: Last 24 hours status
be: Статус за апошнія 24 гадзіны

en: Last jobs
be: Апошнія заданні

en: Last month
be: Апошні месяц

en: Last period job status
be: Статус задання за апошні перыяд

en: Last used volumes
be: Апошнія выкарыстаныя тамы

en: Last week
be: Мінулы тыдзень

en: Last written
be: Апошнія запісы

en: Last written date for this volume
be: Дата апошніх запісаў для гэтага тома

en: Level
be: Узровень

en: Log
be: Лог

en: Media Type
be: Тып носьбіта

en: Name
be: Назва

en: No job(s) to display
be: Няма задання(ў) для адлюстравання

en: No log(s) for this job
be: Няма лога(ў) для адлюстравання

en: No volume(s) in this pool
be: Няма тома (тамоў) у гэтай пулі

en: Number of jobs
be: Колькасць заданняў

en: Official web site
be: Афіцыйны вэб-сайт

en: Options
be: Опцыі

en: Order by
be: Сартаваць па

en: Overall status
be: Агульны стан

en: Period
be: Перыяд

en: Pool
be: Пуля

en: Pool(s)
be: Пуля(і)

en: Pools and volumes
be: Пулі і тамы

en: Pools and volumes status
be: Статус пуль і тамоў

en: Reports
be: Даклады

en: Required components
be: Неабходныя кампаненты

en: Reset
be: Скід

en: Reset to default options
be: Параметры па змаўчанні

en: Running jobs
be: Заданні ў працэсе выканання

en: Show job logs
be: Паказаць логі задання

en: Show last 24 hours jobs status
be: Паказаць статус заданняў за апошнія 24 гадзіны

en: Show pools and volumes report
be: Паказаць даклад аб пулях і тамах

en: Slot
be: Слот

en: Speed
be: Хуткасць

en: Start Time
be: Час пачатку

en: Start time
be: Час пачатку

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Status
be: Статус

en: Stored Bytes (last 7 days)
be: Захавана байт (апошнія 7 дзён)

en: Stored Files (last 7 days)
be: Захавана файлаў (апошнія 7 дзён)

en: Stored bytes
be: Захавана байт

en: Stored bytes for last 7 days (GB)
be: Захавана байт за апошнія 7 дзён (ГБ)

en: Stored bytes over the last 7 days
be: Захавана байт за апошнія 7 дзён

en: Stored files over the last 7 days
be: Захавана файлаў за апошнія 7 дзён

en: Submit
be: Адправіць

en: Test page
be: Тэставая старонка

en: Time
be: Час

en: Total
be: Усяго

en: Total bytes
be: Усяго байт

en: Total files
be: Усяго файлаў

en: Transfered Bytes
be: Перанесена байт

en: Transfered Bytes / Files
be: Перанесена байт / файлаў

en: Transfered Files
be: Перанесена файлаў

en: Transferred Bytes
be: Перанесена байт

en: Transferred Bytes / Files
be: Перанесена байт / файлаў

en: Transferred Files
be: Перанесена файлаў

en: Transferred Files
be: Перанесена файлаў

en: Type
be: Тып

en: Update with selected period
be: Абнаўленне з абраным перыядам

en: Version
be: Версія

en: View report
be: Паказаць даклад

en: Volume name
be: Назва тома

en: Volume pool
be: Пуля тома

en: Volume status
be: Статус тома

en: Volume(s)
be: Том(тамы)

en: Volume(s) size
be: Велічыня тома(тамоў)

en: Waiting jobs
be: Задання у чаканні

en: Waiting jobs(s)
be: Заданне(я) у чаканні

en: back to previous page
be: вярнуцца на папярэднюю старонку

en: days(s)
be: дзень(дзён)

en: last
be: апошні
