Bacula-Web - en to ca translation catalogue (125 entries)

en: Apply
ca: Aplicar

en: Apply filter and options
ca: Aplicar filtre i opcions

en: Back
ca: Enrere

en: Back to Dashboard
ca: Enrere a Taulell

en: Back to the dashboard
ca: Tornar al taulell

en: Backup Job Report
ca: Informe de Tasca de Còpia de Seguretat

en: Backup Job name 7.1.0
ca: Nom de la Tasca de Còpia de Seguretat

en: Backup Job report
ca: Informe de Tasca de Còpia de Seguretat

en: Backup job informations
ca: Informacions de Tasca de Còpia de Seguretat

en: Backup job name
ca: Nom de tasca de còpia de seguretat

en: Bug tracker
ca: Seguiment de bugs

en: Bytes
ca: Octets

en: Canceled job(s)
ca: Tasca/es cancel·lada/es

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Catalog statistics
ca: Estadístiques de catàleg

en: Click here to see the report
ca: Prémer aquí per veure l'informe

en: Client Report
ca: Informe del Client

en: Client arch
ca: Arquitectura de Client

en: Client informations
ca: Informacions de Client

en: Client name
ca: Nom de client

en: Client os
ca: SO del client

en: Client report
ca: Informe del client

en: Client version
ca: Versió del client

en: Completed job(s)
ca: Tasca/es completada/es

en: Completed jobs
ca: Tasques completades

en: Compression
ca: Compresió

en: Dashboard
ca: Taulell

en: Database size
ca: Tamany de la base de dades

en: Defined Filesets
ca: Conjunt d'Arxius Definits

en: Defined Jobs
ca: Tasques Definides

en: Elapsed time
ca: Temps transcorregut

en: End Time
ca: Hora de Finalització

en: End time
ca: Hora de finalitzaci

en: Estimated expiration date
ca: Data d'expiració estimada

en: Expire
ca: Expira

en: Failed job(s)
ca: Tasca/es fallada/es

en: Failed jobs
ca: Tasques fallades

en: Files
ca: Arxius

en: Filesets
ca: Conjunts d'arxius

en: Filter
ca: Filtre

en: Graph system capabilities (Bacula-web only use PNG image format)
ca: Capacitats del sistema gràfic (Bacula-web només usa imatges en format PNG)

en: Job ID
ca: ID de Tasca

en: Job Id
ca: Id de Tasca

en: Job Level (Incr / Diff / Full)
ca: Nivell de Tasca (Incr / Dif / Completa)

en: Job details
ca: Detalls de tasca

en: Job id
ca: Id de tasca

en: Job status
ca: Estat de tasca

en: Jobs
ca: Tasque

en: Jobs / Page
ca: Tasques / Pàgina

en: Jobs per Page
ca: Tasques per Pàgina

en: Jobs report
ca: Informe de Tasques

en: Jod Id
ca: Id de Tasca

en: Last 2 week
ca: Últimes 2 setmanes

en: Last 24 hours jobs status
ca: Estat de tasques les últimes 24 hore

en: Last 24 hours status
ca: Estat últimes 24 hore

en: Last jobs
ca: Últimes tasque

en: Last month
ca: Últim me

en: Last period job status
ca: Últim periode d'estat de tasca

en: Last used volumes
ca: Últims volums usats

en: Last week
ca: Última setmana

en: Last written
ca: Última escriptura

en: Last written date for this volume
ca: Última escriptura per aquest volum

en: Level
ca: Nivell

en: Log
ca: Registre

en: Media Type
ca: Tipus de Mèdia

en: Name
ca: Nom

en: No job(s) to display
ca: No hi ha tasques a mostrar

en: No log(s) for this job
ca: No hi ha registre(s) per aquesta tasca

en: No volume(s) in this pool
ca: No hi ha volum(s) per aquest fons

en: Number of jobs
ca: Nombre de tasque

en: Official web site
ca: Pàgina web oficial

en: Options
ca: Opcions

en: Order by
ca: Ordenar per

en: Overall status
ca: Estat genera

en: Period
ca: Període

en: Pool
ca: Fons

en: Pool(s)
ca: Fons

en: Pools and volumes
ca: Fons i volums

en: Pools and volumes status
ca: Fons i estat de volums

en: Reports
ca: Informe

en: Required components
ca: Components requerits

en: Reset
ca: Reiniciar

en: Reset to default options
ca: Reiniciar a opcions per defecte

en: Running jobs
ca: Tasques en curs

en: Show job logs
ca: Mostrar registre de tasca

en: Show last 24 hours jobs status
ca: Mostrar estats de tasques d'últimes 24 hore

en: Show pools and volumes report
ca: Mostrar informe de fons i volums

en: Slot
ca: Ranura

en: Speed
ca: Velocitat

en: Start Time
ca: Hora d'Inici

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Statistics
ca: Estadístique

en: Status
ca: Estat

en: Stored Bytes (last 7 days)
ca: Octets Emmagatzemats (últims 7 dies)

en: Stored Files (last 7 days)
ca: Arxius Emmagatzemats (últims 7 dies)

en: Stored bytes
ca: Octets emmagatzemats

en: Stored bytes for last 7 days (GB)
ca: Octets emmagatzemats durant els últims 7 dies (GB)

en: Stored bytes over the last 7 days
ca: Octets emmagatzemats els últims 7 dies (GB)

en: Stored files over the last 7 days
ca: Arxius emmagatzemats els últims 7 die

en: Submit
ca: Enviar

en: Test page
ca: Pàgina de prova

en: Time
ca: Hora

en: Total bytes
ca: Total d'octets

en: Total files
ca: Total d'arxius

en: Transfered Bytes
ca: Octets Transferits

en: Transfered Bytes / Files
ca: Octets / Arxius Transferits

en: Transfered Files
ca: Arxius Transferits

en: Transferred Bytes
ca: Octets Transferits

en: Transferred Bytes / Files
ca: Octets / Arxius Transferits

en: Transferred Files
ca: Arxius Transferits

en: Transferred Files
ca: Arxius Transferits

en: Type
ca: Tipus

en: Update with selected period
ca: Actualitzar amb el període seleccionat

en: Version
ca: Versió

en: View report
ca: Veure informe

en: Volume name
ca: Nom de volum

en: Volume pool
ca: Fons de volum

en: Volume status
ca: Estat de volum

en: Volume(s)
ca: Volum(s)

en: Volume(s) size
ca: Mida de volum(s)

en: Waiting jobs
ca: Tasques en espera

en: Waiting jobs(s)
ca: Tasca/es en espera

en: back to previous page
ca: enrere a la pàgina anterior

en: days(s)
ca: dia/es

en: last
ca: últim
