Bacula-Web - en to nl_NL translation catalogue (74 entries)

en: Back to the dashboard
nl_NL: Terug naar het dashboard

en: Backup Job Report
nl_NL: Backuptaak Rapport

en: Backup Job report
nl_NL: Backuptaak rapport

en: Backup job informations
nl_NL: Backuptaak informatie

en: Backup job name
nl_NL: Backuptaak naam

en: Canceled job(s)
nl_NL: Geannuleerde taken

en: Catalog statistics
nl_NL: Catalogus statistieken

en: Click here to see the report
nl_NL: Klik hier om het rapport weer te geven

en: Client arch
nl_NL: Client architectuur

en: Client informations
nl_NL: Client informatie

en: Client name
nl_NL: Client naam

en: Client os
nl_NL: Client besturingssyteem

en: Client report
nl_NL: Client rapport

en: Client version
nl_NL: Client versie

en: Clients
nl_NL: Clienten

en: Completed job(s)
nl_NL: Afgeronde taken

en: Database size
nl_NL: Database grootte

en: Elapsed time
nl_NL: Duratie

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: Estimated expiration date
nl_NL: Geschatte verloopdatum

en: Event
nl_NL: Gebeurtenis

en: Expire
nl_NL: Verloopt

en: Failed job(s)
nl_NL: Gefaalde taken

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Filesets
nl_NL: Bestandslijsten

en: Interval
nl_NL: Periode

en: Job ID
nl_NL: Taak nr

en: Job Id
nl_NL: Taak nr

en: Job id
nl_NL: Taak nr

en: Job status
nl_NL: Taak status

en: Jobs
nl_NL: Taken

en: Jobs / Page
nl_NL: Taken / Pagina

en: Jobs report
nl_NL: Taak rapport

en: Jod Id
nl_NL: Taak nr

en: Last 2 week
nl_NL: Afgelopen 2 weken

en: Last 24 hours jobs status
nl_NL: Laatste 24 uurs taak status

en: Last 24 hours status
nl_NL: Laatste 24 uurs-status

en: Last jobs
nl_NL: Laatste taken

en: Last month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Last used volumes
nl_NL: Laatst gebruikte volumes

en: Last week
nl_NL: Afgelopen week

en: Last written
nl_NL: Laatst beschreven

en: Log
nl_NL: Logboek

en: Name
nl_NL: Naam

en: No job(s) to display
nl_NL: Geen taken om weer te geven

en: No volume(s) in this pool
nl_NL: Geen volume(s) in deze poel

en: Order by
nl_NL: Sortering

en: Overall status
nl_NL: Algemene status

en: Period
nl_NL: Periode

en: Pool
nl_NL: Poel

en: Pool(s)
nl_NL: Poel(en)

en: Pools and volumes status
nl_NL: Poelen en volume status

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Required components
nl_NL: Verplichte componenten

en: Running jobs
nl_NL: Lopende taken

en: Show job logs
nl_NL: Taak logboek weergeven

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Stored bytes
nl_NL: Opgslagen aantal Bytes

en: Stored bytes for last 7 days (GB)
nl_NL: Hoeveelheid opgeslagen Bytes voor de laatste 7 dagen (GB)

en: Test page
nl_NL: Test pagina

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Total bytes
nl_NL: Totaal aantal Bytes

en: Total files
nl_NL: Totaal aantal bestanden

en: Transfered Bytes
nl_NL: Aantal verzonden Bytes

en: Transfered Bytes / Files
nl_NL: Verzonden Bytes / Bestanden

en: Transfered Files
nl_NL: Aantal verzonden Bestanden

en: Transferred Bytes
nl_NL: Verzonden aantal Bytes

en: Transferred Bytes / Files
nl_NL: Verzonden Bytes / Bestanden

en: Transferred Files
nl_NL: Verzonden aantal Bestanden

en: View report
nl_NL: Laat rapportage zien

en: Volume name
nl_NL: Volume naam

en: Volume(s) size
nl_NL: Volume grootte
