Bacula-Web - en to pl translation catalogue (126 entries)

en: ASC
pl: Rosnąco

en: Apply
pl: Zastosować

en: Apply filter and options
pl: Zastosuj filtry i opcje

en: Back
pl: Wróć

en: Back to Dashboard
pl: Wróć do panelu

en: Back to the dashboard
pl: Wróć do panelu

en: Backup Job Report
pl: Raport zadania backupu

en: Backup Job name 7.1.0
pl: Nazwa zadania backupu

en: Backup Job report
pl: Raport zadania backupu

en: Backup job informations
pl: Informacja zadania backupu

en: Backup job name
pl: Nazwa zadania backupu

en: Bytes
pl: Bajtów

en: Canceled job(s)
pl: Anulowane zadanie(a)

en: Catalog
pl: Katalog

en: Catalog statistics
pl: Statystyki katalogu

en: Click here to see the report
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć raport

en: Client
pl: Klient

en: Client Report
pl: Raport klienta

en: Client arch
pl: Architektura klienta

en: Client informations
pl: Informacja o kliencie

en: Client name
pl: Nazwa klienta

en: Client os
pl: System operacyjny klienta

en: Client report
pl: Raport klienta

en: Client version
pl: Wersja klienta

en: Clients
pl: Klienci

en: Completed job(s)
pl: Zadanie(a) zrealizowane

en: Completed jobs
pl: Zadania zrealizowane

en: Compression
pl: Kompresja

en: Dashboard
pl: Panel

en: Database size
pl: Rozmiar bazy danych

en: Defined Filesets
pl: Zdefiniowane zestawy plików

en: Defined Jobs
pl: Zdefiniowane zadania

en: Elapsed time
pl: Czas jaki upłynął

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: End time
pl: Czas zakończenia

en: Estimated expiration date
pl: Szacowany czas wygaśnięcia

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Expire
pl: Wygaśnie

en: Failed job(s)
pl: Nieudane zadanie(a)

en: Failed jobs
pl: Nieudane zadania

en: Files
pl: Pliki

en: Filesets
pl: Zestawy plików

en: Graph system capabilities (Bacula-web only use PNG image format)
pl: Zdolności systemu graficznego (Bacula-web używa tylko format PNG)

en: Interval
pl: Interwał

en: Job ID
pl: ID zadania

en: Job Id
pl: Id zadania

en: Job Level (Incr / Diff / Full)
pl: Poziom zadania (Przyrostowy / Różnicowy / Pełny)

en: Job details
pl: Szczegóły zadania

en: Job id
pl: Id zadania

en: Job status
pl: Status zadania

en: Jobs
pl: Zadania

en: Jobs / Page
pl: Zadania / Strona

en: Jobs per Page
pl: Liczba zadań na stronie

en: Jobs report
pl: Raport zadań

en: Jod Id
pl: Id zadania

en: Last 2 week
pl: Ostatnie 2 tygodnie

en: Last 24 hours jobs status
pl: Status zadań za ostatnie 24 godziny

en: Last 24 hours status
pl: Status za ostatnie 24 godziny

en: Last jobs
pl: Ostatnie zadania

en: Last month
pl: W zeszłym miesiącu

en: Last period job status
pl: Status zadań ostatniego okresu

en: Last used volumes
pl: Ostatnio używane woluminy

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: Last written
pl: Ostatnio zapisany

en: Last written date for this volume
pl: Ostatnia data zapisywanie do tego wolumina

en: Level
pl: Poziom

en: Media Type
pl: Typ nośnika

en: Name
pl: Nazwa

en: No job(s) to display
pl: Brak zadania(zadań) do wyświetlenie

en: No log(s) for this job
pl: Brak logu(ów) dla danego zadania

en: No volume(s) in this pool
pl: Brak wolumina(ów) w tej puli

en: Number of jobs
pl: Liczba zadań

en: Official web site
pl: Oficjalna strona internetowa

en: Options
pl: Opcje

en: Order by
pl: Sortowanie po

en: Overall status
pl: Ogólny status

en: Period
pl: Okres

en: Pool
pl: Pula

en: Pool(s)
pl: Pula(e)

en: Pools and volumes
pl: Pule i woluminy

en: Pools and volumes status
pl: Status pul i woluminów

en: Reports
pl: Raporty

en: Required components
pl: Wymagane komponenty

en: Reset
pl: Resetować

en: Reset to default options
pl: Przywróć domyślne opcje

en: Running jobs
pl: Uruchomione zadania

en: Show job logs
pl: Wyświetl logi zadania

en: Show last 24 hours jobs status
pl: Wyświetl status zadań za ostatnie 24 godziny

en: Show pools and volumes report
pl: Wyświetl raport pul i woluminów

en: Speed
pl: Szybkość

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Stored Bytes (last 7 days)
pl: Zapisane bajty (ostatnie 7 dni)

en: Stored Files (last 7 days)
pl: Zapisane pliki (ostatnie 7 dni)

en: Stored bytes
pl: Zapisane bajty

en: Stored bytes for last 7 days (GB)
pl: Zapisane bajty za ostatnie 7 dni (GB)

en: Stored bytes over the last 7 days
pl: Zapisane bajty w ciągu ostatnich 7 dni

en: Stored files over the last 7 days
pl: Zapisane pliki w ciągu ostatnich 7 dni

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Test page
pl: Strona testowa

en: Time
pl: Czas

en: Total
pl: Ogółem

en: Total bytes
pl: Razem bajtów

en: Total files
pl: Razem plików

en: Transfered Bytes
pl: Przeniesione bajty

en: Transfered Bytes / Files
pl: Przeniesione bajty / pliki

en: Transfered Files
pl: Przeniesione pliki

en: Transferred Bytes
pl: Przeniesione bajty

en: Transferred Bytes / Files
pl: Przeniesione bajty / pliki

en: Transferred Files
pl: Przeniesione pliki

en: Transferred Files
pl: Przeniesione pliki

en: Type
pl: Typ

en: Update with selected period
pl: Aktualizacja z wybranym okresem

en: Version
pl: Wersja

en: View report
pl: Zobacz raport

en: Volume name
pl: Nazwa wolumina

en: Volume pool
pl: Pula wolumina

en: Volume status
pl: Stan wolumina

en: Volume(s)
pl: Wolumin(y)

en: Volume(s) size
pl: Wielkość woluminu(ów)

en: Waiting jobs
pl: Zadania oczekujące

en: Waiting jobs(s)
pl: Zadanie(a) oczekujące

en: back to previous page
pl: powrót do poprzedniej strony

en: days(s)
pl: dnia (dni)

en: last
pl: ostatni
